BRAVO DEČKI! Modri petardom ‘natrpali’ Slaven Belupo, Koprivničani nisu mogli ništa

Zagrebački Dinamo nakon poraza od Osijeka u prošlom kolu protiv Slaven Belupa u 14. kolu HNL-a slavili su rezultatom 5:1.

Poveo je Dinamo već nakon pet minuta kada se nakon udarca iz kuta lopta na kraju odbila do nečuvanog Gavranovića koji iz blizine pogađa za 1:0.

Mreža domaćina opet se zatresla u 15. minuti. I opet nakon kornera lopta se odbijala pa došla do Gavranovića koji pogađa za 2:0. Prvo je sudac poništio gol zbog navodnog zaleđa, da bi ga nakon dvije minute ipak priznao.

Pitanje pobjednika riješeno je u 78. minuti kada Petković iz ponovljenog pokušaja zabija za 3:0.

Farmaceuti su smanjili preko Knolla u 85. minuti, da bi u zadnjim minute utakmice Plavi zabili još dva gola preko Hajrovića i Ivanušeca.

Dinamo je drugi s 29 bodova, jednim manje od Osijeka, no Plavi imaju dvije utakmice manje. Slaven Belupo je peti sa 17 bodova.